Požární hydranty a jejich vybavení

Veškeré práce na požárních hydrantech jsou v souladu s vyhláškou MV č.246/2001 Sb. ČSN 730873 a ČSN EN 671-3 Jsme držiteli oprávnění pro výrobky firem Hasil ( Noha ), Hawle, Pavliš a Hartmann spol. s.r.o., R.M.Manfredi, VOS a.s. Písek, Výzbrojna požární ochrany a.s.

Nabízíme revize požárních hydrantů

Součástí požární ochrany jsou pravidelné revize požárních hydrantů dle vyhl. č. 246/2001 Sb., ČSN 73 0873 a ČSN EN 671-3, které je nutné provádět minimálně 1x ročně. Naši technici provedou kompletní kontrolu požárních hydrantů, v případě zjištění závady jsou schopni tuto závadu odstranit a Váš požární hydrant uvést do takového stavu, abychom Vám mohli vystavit revizní zprávu dle platných předpisů.

Kromě revizí nabízíme i tyto služby v oblasti požárních hydrantů

Pokud Vás zaujala naše nabídka, nebo byste chtěli více informací o požárních hydrantech, budeme velice rádi pokud nás kontaktujete buď e-mailem nebo přímo na tel: 775 643 989.

Co je to požární hydrant?

Požární hydrant je nezávislý zdroj vody (požární vody) poskytované pro potřeby požární ochrany. Požární hydranty patří k nejduležitějším prvkům požární ochrany a slouží především k prvnímu zásahu při požáru. Ovládání požárního hydrantu je velice jednoduché a většinou je i přímo na hydrantu podrobný popis jeho ovládání.

Ilustrativní obrázky požárních hydrantů

Požární hydrant 1 - servis požární ochranyPožární hydrant 2 - servis požární ochrany

3. důvody proč my?

Rychlý kontakt